Sanal Lig Kupası - Sanal Lig - Gerçek Futbol Oyunu ve Taraftar Sitesi
xxxxx
Sanal lig kupası - Şampiyonlar ligi - Ülke kupası - Ödüllü kupa
A Grubu
09.01.2015 21:45Sport Gornik Zabrze4 - 2
09.01.2015 21:45Anzhi Makhachkala Aldershot Town1 - 1
16.01.2015 21:45Aldershot Town Sport5 - 0
16.01.2015 21:45Gornik Zabrze Anzhi Makhachkala0 - 5
23.01.2015 21:45Gornik Zabrze Aldershot Town1 - 5
23.01.2015 21:45Sport Anzhi Makhachkala1 - 1
30.01.2015 21:45Aldershot Town Gornik Zabrze
30.01.2015 21:45Anzhi Makhachkala Sport
06.02.2015 21:45Gornik Zabrze Sport
06.02.2015 21:45Aldershot Town Anzhi Makhachkala
13.02.2015 21:45Sport Aldershot Town
13.02.2015 21:45Anzhi Makhachkala Gornik Zabrze
Puan DurumuOGBMAYAVP
Aldershot Town 321011297
Anzhi Makhachkala 31207255
Sport 311158-34
Gornik Zabrze 3003314-110
 
B Grubu
09.01.2015 21:45C 15 de Novembro Pogon Szczecin12 - 0
09.01.2015 21:45CSKA Moscow Macclesfield Town3 - 4
16.01.2015 21:45Macclesfield Town C 15 de Novembro0 - 4
16.01.2015 21:45Pogon Szczecin CSKA Moscow8 - 5
23.01.2015 21:45Pogon Szczecin Macclesfield Town1 - 5
23.01.2015 21:45C 15 de Novembro CSKA Moscow8 - 1
30.01.2015 21:45Macclesfield Town Pogon Szczecin
30.01.2015 21:45CSKA Moscow C 15 de Novembro
06.02.2015 21:45Pogon Szczecin C 15 de Novembro
06.02.2015 21:45Macclesfield Town CSKA Moscow
13.02.2015 21:45C 15 de Novembro Macclesfield Town
13.02.2015 21:45CSKA Moscow Pogon Szczecin
Puan DurumuOGBMAYAVP
C 15 de Novembro 3300241239
Macclesfield Town 32019816
Pogon Szczecin 3102922-133
CSKA Moscow 3003920-110
 
C Grubu
09.01.2015 21:45Libourne Dnipro Cherkasy8 - 0
09.01.2015 21:45BlackMamba Manchester City0 - 2
16.01.2015 21:45Manchester City Libourne4 - 2
16.01.2015 21:45Dnipro Cherkasy BlackMamba2 - 3
23.01.2015 21:45Dnipro Cherkasy Manchester City0 - 4
23.01.2015 21:45Libourne BlackMamba13 - 0
30.01.2015 21:45Manchester City Dnipro Cherkasy
30.01.2015 21:45BlackMamba Libourne
06.02.2015 21:45Dnipro Cherkasy Libourne
06.02.2015 21:45Manchester City BlackMamba
13.02.2015 21:45Libourne Manchester City
13.02.2015 21:45BlackMamba Dnipro Cherkasy
Puan DurumuOGBMAYAVP
Manchester City 330010289
Libourne 3201234196
BlackMamba 3102317-143
Dnipro Cherkasy 3003215-130
 
D Grubu
09.01.2015 21:45Cherbourg Prykarpattya Ivano10 - 1
09.01.2015 21:45The Xander Zone Kardemir D.Ç. Karabükspor0 - 5
16.01.2015 21:45Kardemir D.Ç. Karabükspor Cherbourg5 - 3
16.01.2015 21:45Prykarpattya Ivano The Xander Zone4 - 2
23.01.2015 21:45Prykarpattya Ivano Kardemir D.Ç. Karabükspor0 - 8
23.01.2015 21:45Cherbourg The Xander Zone12 - 0
30.01.2015 21:45Kardemir D.Ç. Karabükspor Prykarpattya Ivano
30.01.2015 21:45The Xander Zone Cherbourg
06.02.2015 21:45Prykarpattya Ivano Cherbourg
06.02.2015 21:45Kardemir D.Ç. Karabükspor The Xander Zone
13.02.2015 21:45Cherbourg Kardemir D.Ç. Karabükspor
13.02.2015 21:45The Xander Zone Prykarpattya Ivano
Puan DurumuOGBMAYAVP
Kardemir D.Ç. Karabükspor 3300183159
Cherbourg 3201256196
Prykarpattya Ivano 3102520-153
The Xander Zone 3003221-190
 
E Grubu
09.01.2015 21:45VVV-Venlo ZTE7 - 1
09.01.2015 21:45BK Häcken Mersin İdman Yurdu0 - 4
16.01.2015 21:45Mersin İdman Yurdu VVV-Venlo3 - 0
16.01.2015 21:45ZTE BK Häcken4 - 1
23.01.2015 21:45ZTE Mersin İdman Yurdu0 - 6
23.01.2015 21:45VVV-Venlo BK Häcken6 - 0
30.01.2015 21:45Mersin İdman Yurdu ZTE
30.01.2015 21:45BK Häcken VVV-Venlo
06.02.2015 21:45ZTE VVV-Venlo
06.02.2015 21:45Mersin İdman Yurdu BK Häcken
13.02.2015 21:45VVV-Venlo Mersin İdman Yurdu
13.02.2015 21:45BK Häcken ZTE
Puan DurumuOGBMAYAVP
Mersin İdman Yurdu 3300130139
VVV-Venlo 320113496
ZTE 3102514-93
BK Häcken 3003114-130
 
F Grubu
09.01.2015 21:45Den Bosch Szombathelyi Haladas0 - 2
09.01.2015 21:45Syrianska Galatasaray0 - 4
16.01.2015 21:45Galatasaray Den Bosch9 - 0
16.01.2015 21:45Szombathelyi Haladas Syrianska0 - 0
23.01.2015 21:45Szombathelyi Haladas Galatasaray0 - 8
23.01.2015 21:45Den Bosch Syrianska3 - 0
30.01.2015 21:45Galatasaray Szombathelyi Haladas
30.01.2015 21:45Syrianska Den Bosch
06.02.2015 21:45Szombathelyi Haladas Den Bosch
06.02.2015 21:45Galatasaray Syrianska
13.02.2015 21:45Den Bosch Galatasaray
13.02.2015 21:45Syrianska Szombathelyi Haladas
Puan DurumuOGBMAYAVP
Galatasaray 3300210219
Szombathelyi Haladas 311128-64
Den Bosch 3102311-83
Syrianska 301207-71
 
G Grubu
09.01.2015 21:45Chicago Fire Ayr United6 - 0
09.01.2015 21:45Platense Udinese Calcio1 - 5
16.01.2015 21:45Udinese Calcio Chicago Fire0 - 2
16.01.2015 21:45Ayr United Platense5 - 1
23.01.2015 21:45Ayr United Udinese Calcio1 - 7
23.01.2015 21:45Chicago Fire Platense10 - 1
30.01.2015 21:45Udinese Calcio Ayr United
30.01.2015 21:45Platense Chicago Fire
06.02.2015 21:45Ayr United Chicago Fire
06.02.2015 21:45Udinese Calcio Platense
13.02.2015 21:45Chicago Fire Udinese Calcio
13.02.2015 21:45Platense Ayr United
Puan DurumuOGBMAYAVP
Chicago Fire 3300181179
Udinese Calcio 320112486
Ayr United 3102614-83
Platense 3003320-170
 
H Grubu
09.01.2015 21:45West Texas United Sockers Airdrieonians9 - 0
09.01.2015 21:45Banfield Avellino0 - 4
16.01.2015 21:45Avellino West Texas United Sockers0 - 1
16.01.2015 21:45Airdrieonians Banfield6 - 3
23.01.2015 21:45Airdrieonians Avellino1 - 5
23.01.2015 21:45West Texas United Sockers Banfield6 - 0
30.01.2015 21:45Avellino Airdrieonians
30.01.2015 21:45Banfield West Texas United Sockers
06.02.2015 21:45Airdrieonians West Texas United Sockers
06.02.2015 21:45Avellino Banfield
13.02.2015 21:45West Texas United Sockers Avellino
13.02.2015 21:45Banfield Airdrieonians
Puan DurumuOGBMAYAVP
West Texas United Sockers 3300160169
Avellino 32019276
Airdrieonians 3102717-103
Banfield 3003316-130
 
I Grubu
09.01.2015 21:45Naval 1º de Maio Kawasaki Frontale3 - 1
09.01.2015 21:45Kaliakra Kavarna Cesena0 - 3
16.01.2015 21:45Cesena Naval 1º de Maio5 - 2
16.01.2015 21:45Kawasaki Frontale Kaliakra Kavarna1 - 2
23.01.2015 21:45Kawasaki Frontale Cesena3 - 5
23.01.2015 21:45Naval 1º de Maio Kaliakra Kavarna4 - 1
30.01.2015 21:45Cesena Kawasaki Frontale
30.01.2015 21:45Kaliakra Kavarna Naval 1º de Maio
06.02.2015 21:45Kawasaki Frontale Naval 1º de Maio
06.02.2015 21:45Cesena Kaliakra Kavarna
13.02.2015 21:45Naval 1º de Maio Cesena
13.02.2015 21:45Kaliakra Kavarna Kawasaki Frontale
Puan DurumuOGBMAYAVP
Cesena 330013589
Naval 1º de Maio 32019726
Kaliakra Kavarna 310238-53
Kawasaki Frontale 3003510-50
 
J Grubu
09.01.2015 21:45Moreirense Omiya Ardija5 - 3
09.01.2015 21:45Lokomotiv Mezdra Werder Bremen0 - 4
16.01.2015 21:45Werder Bremen Moreirense8 - 0
16.01.2015 21:45Omiya Ardija Lokomotiv Mezdra2 - 2
23.01.2015 21:45Omiya Ardija Werder Bremen2 - 6
23.01.2015 21:45Moreirense Lokomotiv Mezdra2 - 1
30.01.2015 21:45Werder Bremen Omiya Ardija
30.01.2015 21:45Lokomotiv Mezdra Moreirense
06.02.2015 21:45Omiya Ardija Moreirense
06.02.2015 21:45Werder Bremen Lokomotiv Mezdra
13.02.2015 21:45Moreirense Werder Bremen
13.02.2015 21:45Lokomotiv Mezdra Omiya Ardija
Puan DurumuOGBMAYAVP
Werder Bremen 3300182169
Moreirense 3201712-56
Lokomotiv Mezdra 301238-51
Omiya Ardija 3012713-61
 
K Grubu
09.01.2015 21:45Sandefjord Supersport United8 - 1
09.01.2015 21:45Charleroi Werder Bremen II1 - 6
16.01.2015 21:45Werder Bremen II Sandefjord3 - 4
16.01.2015 21:45Supersport United Charleroi2 - 3
23.01.2015 21:45Supersport United Werder Bremen II0 - 0
23.01.2015 21:45Sandefjord Charleroi10 - 0
30.01.2015 21:45Werder Bremen II Supersport United
30.01.2015 21:45Charleroi Sandefjord
06.02.2015 21:45Supersport United Sandefjord
06.02.2015 21:45Werder Bremen II Charleroi
13.02.2015 21:45Sandefjord Werder Bremen II
13.02.2015 21:45Charleroi Supersport United
Puan DurumuOGBMAYAVP
Sandefjord 3300224189
Werder Bremen II 31119544
Charleroi 3102418-143
Supersport United 3012311-81
 
L Grubu
09.01.2015 21:45Odd Grenland ASM Oran4 - 2
09.01.2015 21:45V.C. Eendracht Aalst 2002 Weiss Erfurt1 - 2
16.01.2015 21:45Weiss Erfurt Odd Grenland6 - 1
16.01.2015 21:45ASM Oran V.C. Eendracht Aalst 20023 - 0
23.01.2015 21:45ASM Oran Weiss Erfurt1 - 4
23.01.2015 21:45Odd Grenland V.C. Eendracht Aalst 20022 - 2
30.01.2015 21:45Weiss Erfurt ASM Oran
30.01.2015 21:45V.C. Eendracht Aalst 2002 Odd Grenland
06.02.2015 21:45ASM Oran Odd Grenland
06.02.2015 21:45Weiss Erfurt V.C. Eendracht Aalst 2002
13.02.2015 21:45Odd Grenland Weiss Erfurt
13.02.2015 21:45V.C. Eendracht Aalst 2002 ASM Oran
Puan DurumuOGBMAYAVP
Weiss Erfurt 330012399
Odd Grenland 3111710-34
ASM Oran 310268-23
V.C. Eendracht Aalst 2002 301237-41
 
M Grubu
09.01.2015 21:45ASK Olympiakos Volou Thun1 - 5
09.01.2015 21:45Türkmenköy Real Madrid0 - 6
16.01.2015 21:45Real Madrid ASK Olympiakos Volou7 - 0
16.01.2015 21:45Thun Türkmenköy2 - 1
23.01.2015 21:45Thun Real Madrid0 - 8
23.01.2015 21:45ASK Olympiakos Volou Türkmenköy2 - 2
30.01.2015 21:45Real Madrid Thun
30.01.2015 21:45Türkmenköy ASK Olympiakos Volou
06.02.2015 21:45Thun ASK Olympiakos Volou
06.02.2015 21:45Real Madrid Türkmenköy
13.02.2015 21:45ASK Olympiakos Volou Real Madrid
13.02.2015 21:45Türkmenköy Thun
Puan DurumuOGBMAYAVP
Real Madrid 3300210219
Thun 3201710-36
Türkmenköy 3012310-71
ASK Olympiakos Volou 3012314-111
 
N Grubu
09.01.2015 21:45OFI Crete Stade Nyonnais1 - 2
09.01.2015 21:45Türk Ocağı Limasol Barcelona0 - 5
16.01.2015 21:45Barcelona OFI Crete6 - 0
16.01.2015 21:45Stade Nyonnais Türk Ocağı Limasol5 - 2
23.01.2015 21:45Stade Nyonnais Barcelona0 - 6
23.01.2015 21:45OFI Crete Türk Ocağı Limasol2 - 1
30.01.2015 21:45Barcelona Stade Nyonnais
30.01.2015 21:45Türk Ocağı Limasol OFI Crete
06.02.2015 21:45Stade Nyonnais OFI Crete
06.02.2015 21:45Barcelona Türk Ocağı Limasol
13.02.2015 21:45OFI Crete Barcelona
13.02.2015 21:45Türk Ocağı Limasol Stade Nyonnais
Puan DurumuOGBMAYAVP
Barcelona 3300170179
Stade Nyonnais 320179-26
OFI Crete 310239-63
Türk Ocağı Limasol 3003312-90
 
O Grubu
09.01.2015 21:45Køge BK Barda5 - 4
09.01.2015 21:45Slavia Prague Delta Tulcea3 - 6
16.01.2015 21:45Delta Tulcea Køge BK2 - 3
16.01.2015 21:45Barda Slavia Prague1 - 0
23.01.2015 21:45Barda Delta Tulcea0 - 1
23.01.2015 21:45Køge BK Slavia Prague4 - 1
30.01.2015 21:45Delta Tulcea Barda
30.01.2015 21:45Slavia Prague Køge BK
06.02.2015 21:45Barda Køge BK
06.02.2015 21:45Delta Tulcea Slavia Prague
13.02.2015 21:45Køge BK Delta Tulcea
13.02.2015 21:45Slavia Prague Barda
Puan DurumuOGBMAYAVP
Køge BK 330012759
Delta Tulcea 32019636
Barda 310256-13
Slavia Prague 3003411-70
 
P Grubu
09.01.2015 21:45Thisted Turan Tovuz4 - 1
09.01.2015 21:45Slovan Liberec Liberty Oradea2 - 4
16.01.2015 21:45Liberty Oradea Thisted0 - 3
16.01.2015 21:45Turan Tovuz Slovan Liberec5 - 2
23.01.2015 21:45Turan Tovuz Liberty Oradea1 - 1
23.01.2015 21:45Thisted Slovan Liberec2 - 2
30.01.2015 21:45Liberty Oradea Turan Tovuz
30.01.2015 21:45Slovan Liberec Thisted
06.02.2015 21:45Turan Tovuz Thisted
06.02.2015 21:45Liberty Oradea Slovan Liberec
13.02.2015 21:45Thisted Liberty Oradea
13.02.2015 21:45Slovan Liberec Turan Tovuz
Puan DurumuOGBMAYAVP
Thisted 32109367
Turan Tovuz 31117704
Liberty Oradea 311156-14
Slovan Liberec 3012611-51
 











sanal motor sürüm: beta 1.18 ECN Technology Counseling
gazete   |   bilgilerim   |   harita   |   takımlar   |   oyuncular   |   transfer   |   antrenman   |   kupalar   |   turnuva   |   firmalar   |   oyun   |   istatistik   |   albüm   |   forum   |   yardım   |   ara
iletişim   |   yardım   |   reklam   |   gizlilik