Sanal Lig Kupası - Sanal Lig - Gerçek Futbol Oyunu ve Taraftar Sitesi
xxxxx
Sanal lig kupası - Şampiyonlar ligi - Ülke kupası - Ödüllü kupa
A Grubu
11.04.2014 21:45OFC Charleville Motor Lublin6 - 1
11.04.2014 21:45The Xander Zone Aldershot Town1 - 5
18.04.2014 21:45Aldershot Town OFC Charleville3 - 0
18.04.2014 21:45Motor Lublin The Xander Zone3 - 4
25.04.2014 21:45Motor Lublin Aldershot Town
25.04.2014 21:45OFC Charleville The Xander Zone
02.05.2014 21:45Aldershot Town Motor Lublin
02.05.2014 21:45The Xander Zone OFC Charleville
09.05.2014 21:45Motor Lublin OFC Charleville
09.05.2014 21:45Aldershot Town The Xander Zone
16.05.2014 21:45OFC Charleville Aldershot Town
16.05.2014 21:45The Xander Zone Motor Lublin
Puan DurumuOGBMAYAVP
Aldershot Town 22008176
OFC Charleville 21016423
The Xander Zone 210158-33
Motor Lublin 2002410-60
 
B Grubu
11.04.2014 21:45Cherbourg Pogon Szczecin12 - 0
11.04.2014 21:45Yıldızlar Manchester City0 - 4
18.04.2014 21:45Manchester City Cherbourg4 - 0
18.04.2014 21:45Pogon Szczecin Yıldızlar0 - 3
25.04.2014 21:45Pogon Szczecin Manchester City
25.04.2014 21:45Cherbourg Yıldızlar
02.05.2014 21:45Manchester City Pogon Szczecin
02.05.2014 21:45Yıldızlar Cherbourg
09.05.2014 21:45Pogon Szczecin Cherbourg
09.05.2014 21:45Manchester City Yıldızlar
16.05.2014 21:45Cherbourg Manchester City
16.05.2014 21:45Yıldızlar Pogon Szczecin
Puan DurumuOGBMAYAVP
Manchester City 22008086
Cherbourg 210112483
Yıldızlar 210134-13
Pogon Szczecin 2002015-150
 
C Grubu
11.04.2014 21:45Naval 1º de Maio Bajai LSE10 - 0
11.04.2014 21:45Terek Sheffield United0 - 1
18.04.2014 21:45Sheffield United Naval 1º de Maio4 - 1
18.04.2014 21:45Bajai LSE Terek0 - 2
25.04.2014 21:45Bajai LSE Sheffield United
25.04.2014 21:45Naval 1º de Maio Terek
02.05.2014 21:45Sheffield United Bajai LSE
02.05.2014 21:45Terek Naval 1º de Maio
09.05.2014 21:45Bajai LSE Naval 1º de Maio
09.05.2014 21:45Sheffield United Terek
16.05.2014 21:45Naval 1º de Maio Sheffield United
16.05.2014 21:45Terek Bajai LSE
Puan DurumuOGBMAYAVP
Sheffield United 22005146
Naval 1º de Maio 210111473
Terek 21012113
Bajai LSE 2002012-120
 
D Grubu
11.04.2014 21:45Estrela da Amadora Felcsut SE6 - 0
11.04.2014 21:45Dynamo Moscow Mersin İdman Yurdu1 - 2
18.04.2014 21:45Mersin İdman Yurdu Estrela da Amadora6 - 0
18.04.2014 21:45Felcsut SE Dynamo Moscow1 - 7
25.04.2014 21:45Felcsut SE Mersin İdman Yurdu
25.04.2014 21:45Estrela da Amadora Dynamo Moscow
02.05.2014 21:45Mersin İdman Yurdu Felcsut SE
02.05.2014 21:45Dynamo Moscow Estrela da Amadora
09.05.2014 21:45Felcsut SE Estrela da Amadora
09.05.2014 21:45Mersin İdman Yurdu Dynamo Moscow
16.05.2014 21:45Estrela da Amadora Mersin İdman Yurdu
16.05.2014 21:45Dynamo Moscow Felcsut SE
Puan DurumuOGBMAYAVP
Mersin İdman Yurdu 22008176
Dynamo Moscow 21018353
Estrela da Amadora 21016603
Felcsut SE 2002113-120
 
E Grubu
11.04.2014 21:45VVV-Venlo Podillya11 - 0
11.04.2014 21:45Chernomorets Balchik Ceyhanspor0 - 6
18.04.2014 21:45Ceyhanspor VVV-Venlo2 - 1
18.04.2014 21:45Podillya Chernomorets Balchik0 - 7
25.04.2014 21:45Podillya Ceyhanspor
25.04.2014 21:45VVV-Venlo Chernomorets Balchik
02.05.2014 21:45Ceyhanspor Podillya
02.05.2014 21:45Chernomorets Balchik VVV-Venlo
09.05.2014 21:45Podillya VVV-Venlo
09.05.2014 21:45Ceyhanspor Chernomorets Balchik
16.05.2014 21:45VVV-Venlo Ceyhanspor
16.05.2014 21:45Chernomorets Balchik Podillya
Puan DurumuOGBMAYAVP
Ceyhanspor 22008176
VVV-Venlo 2101122103
Chernomorets Balchik 21017613
Podillya 2002018-180
 
F Grubu
11.04.2014 21:45Dordrecht Komunalnyk Luhansk6 - 0
11.04.2014 21:45Kaliakra Kavarna Karşıyaka0 - 10
18.04.2014 21:45Karşıyaka Dordrecht8 - 0
18.04.2014 21:45Komunalnyk Luhansk Kaliakra Kavarna6 - 1
25.04.2014 21:45Komunalnyk Luhansk Karşıyaka
25.04.2014 21:45Dordrecht Kaliakra Kavarna
02.05.2014 21:45Karşıyaka Komunalnyk Luhansk
02.05.2014 21:45Kaliakra Kavarna Dordrecht
09.05.2014 21:45Komunalnyk Luhansk Dordrecht
09.05.2014 21:45Karşıyaka Kaliakra Kavarna
16.05.2014 21:45Dordrecht Karşıyaka
16.05.2014 21:45Kaliakra Kavarna Komunalnyk Luhansk
Puan DurumuOGBMAYAVP
Karşıyaka 2200180186
Komunalnyk Luhansk 210167-13
Dordrecht 210168-23
Kaliakra Kavarna 2002116-150
 
G Grubu
11.04.2014 21:45Joinville Annan Athletic11 - 0
11.04.2014 21:45Manglerud Star Cesena0 - 1
18.04.2014 21:45Cesena Joinville2 - 1
18.04.2014 21:45Annan Athletic Manglerud Star0 - 9
25.04.2014 21:45Annan Athletic Cesena
25.04.2014 21:45Joinville Manglerud Star
02.05.2014 21:45Cesena Annan Athletic
02.05.2014 21:45Manglerud Star Joinville
09.05.2014 21:45Annan Athletic Joinville
09.05.2014 21:45Cesena Manglerud Star
16.05.2014 21:45Joinville Cesena
16.05.2014 21:45Manglerud Star Annan Athletic
Puan DurumuOGBMAYAVP
Cesena 22003126
Joinville 2101122103
Manglerud Star 21019183
Annan Athletic 2002020-200
 
H Grubu
11.04.2014 21:45União Dundee11 - 0
11.04.2014 21:45Odd Grenland Udinese Calcio3 - 6
18.04.2014 21:45Udinese Calcio União3 - 0
18.04.2014 21:45Dundee Odd Grenland0 - 8
25.04.2014 21:45Dundee Udinese Calcio
25.04.2014 21:45União Odd Grenland
02.05.2014 21:45Udinese Calcio Dundee
02.05.2014 21:45Odd Grenland União
09.05.2014 21:45Dundee União
09.05.2014 21:45Udinese Calcio Odd Grenland
16.05.2014 21:45União Udinese Calcio
16.05.2014 21:45Odd Grenland Dundee
Puan DurumuOGBMAYAVP
Udinese Calcio 22009366
União 210111383
Odd Grenland 210111653
Dundee 2002019-190
 
I Grubu
11.04.2014 21:45Houston Leones USM Annaba8 - 0
11.04.2014 21:45Mechelen Avellino0 - 4
18.04.2014 21:45Avellino Houston Leones3 - 0
18.04.2014 21:45USM Annaba Mechelen1 - 4
25.04.2014 21:45USM Annaba Avellino
25.04.2014 21:45Houston Leones Mechelen
02.05.2014 21:45Avellino USM Annaba
02.05.2014 21:45Mechelen Houston Leones
09.05.2014 21:45USM Annaba Houston Leones
09.05.2014 21:45Avellino Mechelen
16.05.2014 21:45Houston Leones Avellino
16.05.2014 21:45Mechelen USM Annaba
Puan DurumuOGBMAYAVP
Avellino 22007076
Houston Leones 21018353
Mechelen 210145-13
USM Annaba 2002112-110
 
J Grubu
11.04.2014 21:45Fredericksburg Gunners ASM Oran7 - 0
11.04.2014 21:45Standard Liège Werder Bremen0 - 1
18.04.2014 21:45Werder Bremen Fredericksburg Gunners10 - 0
18.04.2014 21:45ASM Oran Standard Liège0 - 8
25.04.2014 21:45ASM Oran Werder Bremen
25.04.2014 21:45Fredericksburg Gunners Standard Liège
02.05.2014 21:45Werder Bremen ASM Oran
02.05.2014 21:45Standard Liège Fredericksburg Gunners
09.05.2014 21:45ASM Oran Fredericksburg Gunners
09.05.2014 21:45Werder Bremen Standard Liège
16.05.2014 21:45Fredericksburg Gunners Werder Bremen
16.05.2014 21:45Standard Liège ASM Oran
Puan DurumuOGBMAYAVP
Werder Bremen 2200110116
Standard Liège 21018173
Fredericksburg Gunners 2101710-33
ASM Oran 2002015-150
 
K Grubu
11.04.2014 21:45PMAS Agrotikos Asteras Evosmou Kyoto Sanga5 - 3
11.04.2014 21:45Rosario Central Weiss Erfurt0 - 3
18.04.2014 21:45Weiss Erfurt PMAS Agrotikos Asteras Evosmou10 - 0
18.04.2014 21:45Kyoto Sanga Rosario Central0 - 3
25.04.2014 21:45Kyoto Sanga Weiss Erfurt
25.04.2014 21:45PMAS Agrotikos Asteras Evosmou Rosario Central
02.05.2014 21:45Weiss Erfurt Kyoto Sanga
02.05.2014 21:45Rosario Central PMAS Agrotikos Asteras Evosmou
09.05.2014 21:45Kyoto Sanga PMAS Agrotikos Asteras Evosmou
09.05.2014 21:45Weiss Erfurt Rosario Central
16.05.2014 21:45PMAS Agrotikos Asteras Evosmou Weiss Erfurt
16.05.2014 21:45Rosario Central Kyoto Sanga
Puan DurumuOGBMAYAVP
Weiss Erfurt 2200130136
Rosario Central 21013303
PMAS Agrotikos Asteras Evosmou 2101513-83
Kyoto Sanga 200238-50
 
L Grubu
11.04.2014 21:45Larissa Shimizu S-Pulse3 - 3
11.04.2014 21:45San Martín (T) 1.Köln0 - 5
18.04.2014 21:451.Köln Larissa8 - 0
18.04.2014 21:45Shimizu S-Pulse San Martín (T)0 - 3
25.04.2014 21:45Shimizu S-Pulse 1.Köln
25.04.2014 21:45Larissa San Martín (T)
02.05.2014 21:451.Köln Shimizu S-Pulse
02.05.2014 21:45San Martín (T) Larissa
09.05.2014 21:45Shimizu S-Pulse Larissa
09.05.2014 21:451.Köln San Martín (T)
16.05.2014 21:45Larissa 1.Köln
16.05.2014 21:45San Martín (T) Shimizu S-Pulse
Puan DurumuOGBMAYAVP
1.Köln 2200130136
San Martín (T) 210135-23
Shimizu S-Pulse 201136-31
Larissa 2011311-81
 
M Grubu
11.04.2014 21:45Køge BK Basel 18933 - 2
11.04.2014 21:45Mormenekşe Deportivo La Coruña0 - 3
18.04.2014 21:45Deportivo La Coruña Køge BK9 - 0
18.04.2014 21:45Basel 1893 Mormenekşe0 - 5
25.04.2014 21:45Basel 1893 Deportivo La Coruña
25.04.2014 21:45Køge BK Mormenekşe
02.05.2014 21:45Deportivo La Coruña Basel 1893
02.05.2014 21:45Mormenekşe Køge BK
09.05.2014 21:45Basel 1893 Køge BK
09.05.2014 21:45Deportivo La Coruña Mormenekşe
16.05.2014 21:45Køge BK Deportivo La Coruña
16.05.2014 21:45Mormenekşe Basel 1893
Puan DurumuOGBMAYAVP
Deportivo La Coruña 2200120126
Mormenekşe 21015323
Køge BK 2101311-83
Basel 1893 200228-60
 
N Grubu
11.04.2014 21:45Hellerup IK Stade Nyonnais1 - 3
11.04.2014 21:45Yavruvatan Genç Barcelona0 - 6
18.04.2014 21:45Barcelona Hellerup IK10 - 0
18.04.2014 21:45Stade Nyonnais Yavruvatan Genç0 - 1
25.04.2014 21:45Stade Nyonnais Barcelona
25.04.2014 21:45Hellerup IK Yavruvatan Genç
02.05.2014 21:45Barcelona Stade Nyonnais
02.05.2014 21:45Yavruvatan Genç Hellerup IK
09.05.2014 21:45Stade Nyonnais Hellerup IK
09.05.2014 21:45Barcelona Yavruvatan Genç
16.05.2014 21:45Hellerup IK Barcelona
16.05.2014 21:45Yavruvatan Genç Stade Nyonnais
Puan DurumuOGBMAYAVP
Barcelona 2200160166
Stade Nyonnais 21013213
Yavruvatan Genç 210116-53
Hellerup IK 2002113-120
 
O Grubu
11.04.2014 21:45BK Häcken Karvan7 - 1
11.04.2014 21:451. HFK Olomouc Politehnica Iaşi0 - 4
18.04.2014 21:45Politehnica Iaşi BK Häcken1 - 1
18.04.2014 21:45Karvan 1. HFK Olomouc1 - 0
25.04.2014 21:45Karvan Politehnica Iaşi
25.04.2014 21:45BK Häcken 1. HFK Olomouc
02.05.2014 21:45Politehnica Iaşi Karvan
02.05.2014 21:451. HFK Olomouc BK Häcken
09.05.2014 21:45Karvan BK Häcken
09.05.2014 21:45Politehnica Iaşi 1. HFK Olomouc
16.05.2014 21:45BK Häcken Politehnica Iaşi
16.05.2014 21:451. HFK Olomouc Karvan
Puan DurumuOGBMAYAVP
BK Häcken 21108264
Politehnica Iaşi 21105144
Karvan 210127-53
1. HFK Olomouc 200205-50
 
P Grubu
11.04.2014 21:45Kalmar FF Gençlerbirliği3 - 0
11.04.2014 21:45Vítkovice B Liberty Oradea3 - 2
18.04.2014 21:45Liberty Oradea Kalmar FF1 - 6
18.04.2014 21:45Gençlerbirliği Vítkovice B1 - 0
25.04.2014 21:45Gençlerbirliği Liberty Oradea
25.04.2014 21:45Kalmar FF Vítkovice B
02.05.2014 21:45Liberty Oradea Gençlerbirliği
02.05.2014 21:45Vítkovice B Kalmar FF
09.05.2014 21:45Gençlerbirliği Kalmar FF
09.05.2014 21:45Liberty Oradea Vítkovice B
16.05.2014 21:45Kalmar FF Liberty Oradea
16.05.2014 21:45Vítkovice B Gençlerbirliği
Puan DurumuOGBMAYAVP
Kalmar FF 22009186
Vítkovice B 21013303
Gençlerbirliği 210113-23
Liberty Oradea 200239-60
 











sanal motor sürüm: beta 1.18 ECN Technology Counseling
gazete   |   bilgilerim   |   harita   |   takımlar   |   oyuncular   |   transfer   |   antrenman   |   kupalar   |   turnuva   |   firmalar   |   oyun   |   istatistik   |   albüm   |   forum   |   yardım   |   ara
iletişim   |   yardım   |   reklam   |   gizlilik