Sanal Lig Kupası - Sanal Lig - Gerçek Futbol Oyunu ve Taraftar Sitesi
xxxxx
Sanal lig kupası - Şampiyonlar ligi - Ülke kupası - Ödüllü kupa
A Grubu
22.05.2015 21:45Libourne Gornik Zabrze10 - 0
22.05.2015 21:45Apollon Kalamarias Aldershot Town0 - 8
29.05.2015 21:45Aldershot Town Libourne1 - 1
29.05.2015 21:45Gornik Zabrze Apollon Kalamarias5 - 2
05.06.2015 21:45Gornik Zabrze Aldershot Town
05.06.2015 21:45Libourne Apollon Kalamarias
12.06.2015 21:45Aldershot Town Gornik Zabrze
12.06.2015 21:45Apollon Kalamarias Libourne
19.06.2015 21:45Gornik Zabrze Libourne
19.06.2015 21:45Aldershot Town Apollon Kalamarias
26.06.2015 21:45Libourne Aldershot Town
26.06.2015 21:45Apollon Kalamarias Gornik Zabrze
Puan DurumuOGBMAYAVP
Libourne 1100100103
Aldershot Town 11008083
Apollon Kalamarias 100108-80
Gornik Zabrze 1001010-100
 
B Grubu
22.05.2015 21:45Monaco Lechia Gdansk11 - 0
22.05.2015 21:45PMAS Agrotikos Asteras Evosmou Manchester City1 - 6
29.05.2015 21:45Manchester City Monaco7 - 0
29.05.2015 21:45Lechia Gdansk PMAS Agrotikos Asteras Evosmou6 - 3
05.06.2015 21:45Lechia Gdansk Manchester City
05.06.2015 21:45Monaco PMAS Agrotikos Asteras Evosmou
12.06.2015 21:45Manchester City Lechia Gdansk
12.06.2015 21:45PMAS Agrotikos Asteras Evosmou Monaco
19.06.2015 21:45Lechia Gdansk Monaco
19.06.2015 21:45Manchester City PMAS Agrotikos Asteras Evosmou
26.06.2015 21:45Monaco Manchester City
26.06.2015 21:45PMAS Agrotikos Asteras Evosmou Lechia Gdansk
Puan DurumuOGBMAYAVP
Monaco 1100110113
Manchester City 11006153
PMAS Agrotikos Asteras Evosmou 100116-50
Lechia Gdansk 1001011-110
 
C Grubu
22.05.2015 21:45Liberty Oradea Dnipro Cherkasy1 - 2
22.05.2015 21:45Syrianska Everton2 - 6
29.05.2015 21:45Everton Liberty Oradea1 - 0
29.05.2015 21:45Dnipro Cherkasy Syrianska2 - 2
05.06.2015 21:45Dnipro Cherkasy Everton
05.06.2015 21:45Liberty Oradea Syrianska
12.06.2015 21:45Everton Dnipro Cherkasy
12.06.2015 21:45Syrianska Liberty Oradea
19.06.2015 21:45Dnipro Cherkasy Liberty Oradea
19.06.2015 21:45Everton Syrianska
26.06.2015 21:45Liberty Oradea Everton
26.06.2015 21:45Syrianska Dnipro Cherkasy
Puan DurumuOGBMAYAVP
Everton 11006243
Dnipro Cherkasy 11002113
Liberty Oradea 100112-10
Syrianska 100126-40
 
D Grubu
22.05.2015 21:45Politehnica Iaşi Prykarpattya Ivano2 - 1
22.05.2015 21:45IFK Norrköping Kardemir D.Ç. Karabükspor0 - 6
29.05.2015 21:45Kardemir D.Ç. Karabükspor Politehnica Iaşi12 - 0
29.05.2015 21:45Prykarpattya Ivano IFK Norrköping3 - 2
05.06.2015 21:45Prykarpattya Ivano Kardemir D.Ç. Karabükspor
05.06.2015 21:45Politehnica Iaşi IFK Norrköping
12.06.2015 21:45Kardemir D.Ç. Karabükspor Prykarpattya Ivano
12.06.2015 21:45IFK Norrköping Politehnica Iaşi
19.06.2015 21:45Prykarpattya Ivano Politehnica Iaşi
19.06.2015 21:45Kardemir D.Ç. Karabükspor IFK Norrköping
26.06.2015 21:45Politehnica Iaşi Kardemir D.Ç. Karabükspor
26.06.2015 21:45IFK Norrköping Prykarpattya Ivano
Puan DurumuOGBMAYAVP
Kardemir D.Ç. Karabükspor 11006063
Politehnica Iaşi 11002113
Prykarpattya Ivano 100112-10
IFK Norrköping 100106-60
 
E Grubu
22.05.2015 21:45Utrecht Szombathelyi Haladas9 - 0
22.05.2015 21:45Dolayoba FK Kilis Bld.Spor0 - 14
29.05.2015 21:45Kilis Bld.Spor Utrecht4 - 3
29.05.2015 21:45Szombathelyi Haladas Dolayoba FK3 - 4
05.06.2015 21:45Szombathelyi Haladas Kilis Bld.Spor
05.06.2015 21:45Utrecht Dolayoba FK
12.06.2015 21:45Kilis Bld.Spor Szombathelyi Haladas
12.06.2015 21:45Dolayoba FK Utrecht
19.06.2015 21:45Szombathelyi Haladas Utrecht
19.06.2015 21:45Kilis Bld.Spor Dolayoba FK
26.06.2015 21:45Utrecht Kilis Bld.Spor
26.06.2015 21:45Dolayoba FK Szombathelyi Haladas
Puan DurumuOGBMAYAVP
Kilis Bld.Spor 1100140143
Utrecht 11009093
Szombathelyi Haladas 100109-90
Dolayoba FK 1001014-140
 
F Grubu
22.05.2015 21:45Den Bosch ZTE1 - 2
22.05.2015 21:45Sinandede S.K. Sakaryaspor A.Ş.1 - 5
29.05.2015 21:45Sakaryaspor A.Ş. Den Bosch11 - 0
29.05.2015 21:45ZTE Sinandede S.K.2 - 1
05.06.2015 21:45ZTE Sakaryaspor A.Ş.
05.06.2015 21:45Den Bosch Sinandede S.K.
12.06.2015 21:45Sakaryaspor A.Ş. ZTE
12.06.2015 21:45Sinandede S.K. Den Bosch
19.06.2015 21:45ZTE Den Bosch
19.06.2015 21:45Sakaryaspor A.Ş. Sinandede S.K.
26.06.2015 21:45Den Bosch Sakaryaspor A.Ş.
26.06.2015 21:45Sinandede S.K. ZTE
Puan DurumuOGBMAYAVP
Sakaryaspor A.Ş. 11005143
ZTE 11002113
Den Bosch 100112-10
Sinandede S.K. 100115-40
 
G Grubu
22.05.2015 21:45Chicago Fire Annan Athletic6 - 0
22.05.2015 21:45San Martín (T) Avellino0 - 7
29.05.2015 21:45Avellino Chicago Fire0 - 2
29.05.2015 21:45Annan Athletic San Martín (T)2 - 3
05.06.2015 21:45Annan Athletic Avellino
05.06.2015 21:45Chicago Fire San Martín (T)
12.06.2015 21:45Avellino Annan Athletic
12.06.2015 21:45San Martín (T) Chicago Fire
19.06.2015 21:45Annan Athletic Chicago Fire
19.06.2015 21:45Avellino San Martín (T)
26.06.2015 21:45Chicago Fire Avellino
26.06.2015 21:45San Martín (T) Annan Athletic
Puan DurumuOGBMAYAVP
Avellino 11007073
Chicago Fire 11006063
Annan Athletic 100106-60
San Martín (T) 100107-70
 
H Grubu
22.05.2015 21:45West Texas United Sockers Queen´s Park7 - 0
22.05.2015 21:45Nueva Chicago Cesena1 - 2
29.05.2015 21:45Cesena West Texas United Sockers2 - 3
29.05.2015 21:45Queen´s Park Nueva Chicago3 - 1
05.06.2015 21:45Queen´s Park Cesena
05.06.2015 21:45West Texas United Sockers Nueva Chicago
12.06.2015 21:45Cesena Queen´s Park
12.06.2015 21:45Nueva Chicago West Texas United Sockers
19.06.2015 21:45Queen´s Park West Texas United Sockers
19.06.2015 21:45Cesena Nueva Chicago
26.06.2015 21:45West Texas United Sockers Cesena
26.06.2015 21:45Nueva Chicago Queen´s Park
Puan DurumuOGBMAYAVP
West Texas United Sockers 11007073
Cesena 11002113
Nueva Chicago 100112-10
Queen´s Park 100107-70
 
I Grubu
22.05.2015 21:45Naval 1º de Maio Omiya Ardija7 - 1
22.05.2015 21:45Lokomotiv Mezdra S.S. Virtus Lanciano 19240 - 4
29.05.2015 21:45S.S. Virtus Lanciano 1924 Naval 1º de Maio7 - 1
29.05.2015 21:45Omiya Ardija Lokomotiv Mezdra3 - 2
05.06.2015 21:45Omiya Ardija S.S. Virtus Lanciano 1924
05.06.2015 21:45Naval 1º de Maio Lokomotiv Mezdra
12.06.2015 21:45S.S. Virtus Lanciano 1924 Omiya Ardija
12.06.2015 21:45Lokomotiv Mezdra Naval 1º de Maio
19.06.2015 21:45Omiya Ardija Naval 1º de Maio
19.06.2015 21:45S.S. Virtus Lanciano 1924 Lokomotiv Mezdra
26.06.2015 21:45Naval 1º de Maio S.S. Virtus Lanciano 1924
26.06.2015 21:45Lokomotiv Mezdra Omiya Ardija
Puan DurumuOGBMAYAVP
Naval 1º de Maio 11007163
S.S. Virtus Lanciano 1924 11004043
Lokomotiv Mezdra 100104-40
Omiya Ardija 100117-60
 
J Grubu
22.05.2015 21:45SL Benfica Tochigi5 - 2
22.05.2015 21:45Cherno More Varna Bayer Leverkusen0 - 8
29.05.2015 21:45Bayer Leverkusen SL Benfica6 - 1
29.05.2015 21:45Tochigi Cherno More Varna4 - 3
05.06.2015 21:45Tochigi Bayer Leverkusen
05.06.2015 21:45SL Benfica Cherno More Varna
12.06.2015 21:45Bayer Leverkusen Tochigi
12.06.2015 21:45Cherno More Varna SL Benfica
19.06.2015 21:45Tochigi SL Benfica
19.06.2015 21:45Bayer Leverkusen Cherno More Varna
26.06.2015 21:45SL Benfica Bayer Leverkusen
26.06.2015 21:45Cherno More Varna Tochigi
Puan DurumuOGBMAYAVP
Bayer Leverkusen 11008083
SL Benfica 11005233
Tochigi 100125-30
Cherno More Varna 100108-80
 
K Grubu
22.05.2015 21:45Sandefjord MC Saïda9 - 1
22.05.2015 21:45RES Couvin-Mariembourg Weiss Erfurt1 - 2
29.05.2015 21:45Weiss Erfurt Sandefjord2 - 4
29.05.2015 21:45MC Saïda RES Couvin-Mariembourg1 - 1
05.06.2015 21:45MC Saïda Weiss Erfurt
05.06.2015 21:45Sandefjord RES Couvin-Mariembourg
12.06.2015 21:45Weiss Erfurt MC Saïda
12.06.2015 21:45RES Couvin-Mariembourg Sandefjord
19.06.2015 21:45MC Saïda Sandefjord
19.06.2015 21:45Weiss Erfurt RES Couvin-Mariembourg
26.06.2015 21:45Sandefjord Weiss Erfurt
26.06.2015 21:45RES Couvin-Mariembourg MC Saïda
Puan DurumuOGBMAYAVP
Sandefjord 11009183
Weiss Erfurt 11002113
RES Couvin-Mariembourg 100112-10
MC Saïda 100119-80
 
L Grubu
22.05.2015 21:45Odd Grenland NA Hussein Dey4 - 0
22.05.2015 21:45R.C.S. Vervietois Werder Bremen II0 - 2
29.05.2015 21:45Werder Bremen II Odd Grenland5 - 1
29.05.2015 21:45NA Hussein Dey R.C.S. Vervietois3 - 3
05.06.2015 21:45NA Hussein Dey Werder Bremen II
05.06.2015 21:45Odd Grenland R.C.S. Vervietois
12.06.2015 21:45Werder Bremen II NA Hussein Dey
12.06.2015 21:45R.C.S. Vervietois Odd Grenland
19.06.2015 21:45NA Hussein Dey Odd Grenland
19.06.2015 21:45Werder Bremen II R.C.S. Vervietois
26.06.2015 21:45Odd Grenland Werder Bremen II
26.06.2015 21:45R.C.S. Vervietois NA Hussein Dey
Puan DurumuOGBMAYAVP
Odd Grenland 11004043
Werder Bremen II 11002023
R.C.S. Vervietois 100102-20
NA Hussein Dey 100104-40
 
M Grubu
22.05.2015 21:45Køge BK Schaffhausen3 - 1
22.05.2015 21:45Düzkaya Barcelona0 - 6
29.05.2015 21:45Barcelona Køge BK10 - 0
29.05.2015 21:45Schaffhausen Düzkaya3 - 2
05.06.2015 21:45Schaffhausen Barcelona
05.06.2015 21:45Køge BK Düzkaya
12.06.2015 21:45Barcelona Schaffhausen
12.06.2015 21:45Düzkaya Køge BK
19.06.2015 21:45Schaffhausen Køge BK
19.06.2015 21:45Barcelona Düzkaya
26.06.2015 21:45Køge BK Barcelona
26.06.2015 21:45Düzkaya Schaffhausen
Puan DurumuOGBMAYAVP
Barcelona 11006063
Køge BK 11003123
Schaffhausen 100113-20
Düzkaya 100106-60
 
N Grubu
22.05.2015 21:45Thisted Lausanne Sports1 - 1
22.05.2015 21:45Türkmenköy Real Madrid0 - 3
29.05.2015 21:45Real Madrid Thisted8 - 0
29.05.2015 21:45Lausanne Sports Türkmenköy0 - 2
05.06.2015 21:45Lausanne Sports Real Madrid
05.06.2015 21:45Thisted Türkmenköy
12.06.2015 21:45Real Madrid Lausanne Sports
12.06.2015 21:45Türkmenköy Thisted
19.06.2015 21:45Lausanne Sports Thisted
19.06.2015 21:45Real Madrid Türkmenköy
26.06.2015 21:45Thisted Real Madrid
26.06.2015 21:45Türkmenköy Lausanne Sports
Puan DurumuOGBMAYAVP
Real Madrid 11003033
Thisted 10101101
Lausanne Sports 10101101
Türkmenköy 100103-30
 
O Grubu
22.05.2015 21:45Anzhi Makhachkala Turan Tovuz7 - 0
22.05.2015 21:451. HFK Olomouc Sport2 - 6
29.05.2015 21:45Sport Anzhi Makhachkala0 - 3
29.05.2015 21:45Turan Tovuz 1. HFK Olomouc1 - 3
05.06.2015 21:45Turan Tovuz Sport
05.06.2015 21:45Anzhi Makhachkala 1. HFK Olomouc
12.06.2015 21:45Sport Turan Tovuz
12.06.2015 21:451. HFK Olomouc Anzhi Makhachkala
19.06.2015 21:45Turan Tovuz Anzhi Makhachkala
19.06.2015 21:45Sport 1. HFK Olomouc
26.06.2015 21:45Anzhi Makhachkala Sport
26.06.2015 21:451. HFK Olomouc Turan Tovuz
Puan DurumuOGBMAYAVP
Anzhi Makhachkala 11007073
Sport 11006243
1. HFK Olomouc 100126-40
Turan Tovuz 100107-70
 
P Grubu
22.05.2015 21:45CSKA Moscow Göyazan5 - 1
22.05.2015 21:45MFK Karviná C 15 de Novembro0 - 4
29.05.2015 21:45C 15 de Novembro CSKA Moscow3 - 0
29.05.2015 21:45Göyazan MFK Karviná2 - 3
05.06.2015 21:45Göyazan C 15 de Novembro
05.06.2015 21:45CSKA Moscow MFK Karviná
12.06.2015 21:45C 15 de Novembro Göyazan
12.06.2015 21:45MFK Karviná CSKA Moscow
19.06.2015 21:45Göyazan CSKA Moscow
19.06.2015 21:45C 15 de Novembro MFK Karviná
26.06.2015 21:45CSKA Moscow C 15 de Novembro
26.06.2015 21:45MFK Karviná Göyazan
Puan DurumuOGBMAYAVP
CSKA Moscow 11005143
C 15 de Novembro 11004043
Göyazan 100115-40
MFK Karviná 100104-40
 











sanal motor sürüm: beta 1.18 ECN Technology Counseling
gazete   |   bilgilerim   |   harita   |   takımlar   |   oyuncular   |   transfer   |   antrenman   |   kupalar   |   turnuva   |   firmalar   |   oyun   |   istatistik   |   albüm   |   forum   |   yardım   |   ara
iletişim   |   yardım   |   reklam   |   gizlilik